Mcslift Asansör

Asansör Firması Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli ?

Asansör firması seçimi, asansör bakımında son derece önemlidir. Siz de asansör bakımı hizmeti almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Asansörler gündelik yaşamımızı Kolaylaştıran en önemli ürünlerden bir tanesidir. Asansörler evrensel bir uygulamadır – üç katlı yapılardan ofis kulelerine kadar, hem insanların hem de değerli yüklerin etrafından dolaşmak için çok önemlidirler.

Ancak büyük ölçekli operasyonlar için, ticari asansörlere servis verme konusunda uzmanlaşmış bir sağlayıcı seçmek önemlidir. Bulunduğumuz alanda yüksek katlara çıkmayı ve inmeyi kolaylaştıran bu ürünlerin bakımının zamanında ve eksiksiz yapılması da önem taşımaktadır. Asansörlerin bakımı konusunda da mutlaka uzman ve yetki belgesi olan Firmalardan destek alınması gerekir.

Asansör Firması

Bu konuda firmamız geçmişten gelen tecrübe ve birikim ışığında siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Sonuçta, ticari asansörlerin yaya trafiğini iki katından daha fazla karıştırdığı ve stokları, ekipmanları ve diğer ticari sınıf kargoları taşıma talebini artırdığı bir sır değil. sağlayıcılar için, binanın genel boyutunu ve kapılarına girip çıkan günlük yaya trafiğinin hacmini de dikkate almak önemlidir.

Tüm şirketler, büyük ölçekli uygulamalara eşzamanlı asansör bakım hizmetleri sağlama yeteneğine sahip değildir. Bunun yerine, genellikle bunu belirli bir eşiğe kadar yaparlar.  Kurumsal olarak verilen bu hizmetler ışığında asansörlerinizin bakımını yaptırabilir ve bu sayede daha sağlıklı bir kullanım sağlayabilirsiniz. Bunun için, sağlayıcının operasyonlarının büyüklüğünün yanı sıra müşterilerinin işletme boyutunu da hesaba katmak önemlidir.

İşletmenizin operasyonel gereksinimlerini ne kadar iyi karşılayabileceklerini gösterir. Birden fazla asansöre çok az veya hiç kesinti olmadan hizmet verebileceklerini gösterir.

Sözleşmeyi Müzakere Edin

Önleyici asansör bakımınızdan iyi şekilde yararlanmak, adil ayrıntılı servis anlaşması müzakere etmeye kadar uzanır. Bir sağlayıcının hangi ekipmanı kullandığı veya hizmetlerinin maliyeti ne olursa olsun. Şartlar düzgün bir şekilde belirlenmemişse.

İşletmeniz hala operasyonel gereksinimlerin ve güvenlik standartlarının gerisinde kalır. Potansiyel olarak arızalı asansörleri çalıştırma riski altındadır. Profesyonel ekibimizle başarı grafiğini her geçen gün arttıran güvenilir iyi asansör firması olarak hizmet vermekteyiz.

Tam servis asansör bakım sözleşmesi bir sigorta poliçesi gibi çalışır. Servis sağlayıcınız, gerçekleştirilen herhangi bir asansör bakım işini finanse etmek için kullanacak.

Yıllık sabit oranlı bir ücret alır. Bu şirketinizi büyük bir onarım durumunda ek masraflara maruz kalmayın. Tüm asansör sistemini kurum içinde halletme zahmetinden korumak için tasarlanmıştır.

Asansör Firması Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler:

 

Exit mobile version